JESTEŚ WŁAŚCICIELEM LOKALU?
CHCESZ MIEĆ ŁATWY DOSTĘP DO SWOICH DANYCH?

scyzor

Doświadczenie

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem oprogramowania dla zarządców nieruchomości. Weles3 jest naszym najnowszym produktem i ucieleśnieniem naszego doświadczenia w branży. Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 500 zarządców, którzy obsługują łącznie niemalże 10000 nieruchomości. Jesteśmy partnerem, z którym można planować swoją przyszłość.

Notepad

Dostępna informacja

Weles3 jest aplikacją internetową i umożliwia dostęp każdego właściciela lokalu do swojej kartoteki. Podgląd zawiera nie tylko podstawowe dane o saldzie, ale także wiele bardziej szczegółowych informacji: pełne kartoteki kont rozrachunkowych, listę dokumentów obciążeniowych, dane lokali i ich liczników. Łatwy dostęp do informacji o zaległościach przekłada się na mniejsze zadłużenie właścicieli lokali w nieruchomości!

fon

Łatwość komunikacji

System oferuje forum dla wszystkich właścicieli w nieruchomości. Można dyskutować o sąsiedzkich sprawach, zadawać pytania administratorowi oraz otrzymywać od niego informacje i komunikaty. Ponadto w systemie mogą być dla Państwa umieszczane uchwały do głosowania oraz wszelkie inne dokumenty: regulaminy rozliczeń, potwierdzenie wykonania przeglądów, umowa o zarządzanie, etc.

Mobilne

Mobilność

Podgląd kartoteki ma swoją wersję przeznaczoną specjalnie dla komórek (mobilną). Posiada ona uproszczony interfejs i ma znacznie mniejsze wymagania co do przeglądarki. Dzięki temu można być na bieżąco ze swoimi rozrachunkami w każdej chwili i miejscu.

Bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Państwa danych jest dla nas sprawą absolutnie priorytetową. Spełniamy z naddatkiem wymagania wysokiego poziomu bezpieczeństwa określone w rozporządzeniu do Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Podczas przeglądania całość połączenia jest szyfrowana specjalnym, zakupionym przez nas certyfikatem SSL. Korzystając z profesjonalnej serwerowni i dysponując dużą wiedzą techniczną jesteśmy w stanie zapewnić Państwa danym znacznie większe bezpieczeństwo niż administratorzy korzystający z „klasycznych” programów.

ekart

zglo

mobiuchw

mobirozr

mobimain

ZAPYTAJ TERAZ SWOJEGO ZARZĄDCĘ, CZY KORZYSTA JUŻ Z WELES3