JESTEŚ ZARZĄDCĄ?
SZUKASZ NOWOCZESNEGO NARZĘDZIA DO PRACY?

logo-225x150

Dla administratorów

Tworząc system Weles3 chcemy dać możliwość naszym klientom bycia nowoczesnymi zarządcami nieruchomości:

 – wolnymi od biura – wszystkie potrzebne dane dostępne on-line z dowolnego miejsca z internetem
 – dobrze skomunikowanymi ze swoimi klientami i szybko reagującymi na ich potrzeby
 – efektywnymi – realizującymi swoje zadania bez strat czasu dzięki nowoczesnym narzędziom
Dostarczamy oprogramowanie dla zarządców od 1999, a od 2008 roku także w formie on-line (Weles3). Mamy wieloletnie doświadczenie i szeroką widzę techniczną, którymi chcemy Państwu służyć w rozwoju Państwa działalności.
scyzor

Doświadczenie

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem oprogramowania dla zarządców nieruchomości. Weles3 jest naszym najnowszym produktem i ucieleśnieniem naszego doświadczenia w branży. Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 500 zarządców, którzy obsługują łącznie niemalże 10000 nieruchomości. Jesteśmy partnerem, z którym można planować swoją przyszłość.

rocet

Nowoczesność

Weles3 jest aplikacją stricte internetową. Oznacza to dla Państwa olbrzymie ułatwienia: brak konieczności instalacji czegokolwiek na komputerach w firmie, już nigdy więcej konieczności „wizyty technika od programu”, możliwość pracy z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. System jest tak zaprojektowany, aby działać sprawnie nawet na bardzo słabych łączach komórkowych (nawet GPRS/EDGE).

liczydlo

Bogaty system naliczeń i rozliczeń

Weles3 posiada niezrównany w swoich możliwościach system naliczeń i rozliczeń lokali. Przez wszystkie lata pracy nie spotkaliśmy jeszcze nieruchomości, z którą by sobie nie poradził. Pomimo swoich możliwości system naliczeń opiera się na intuicyjnych zasadach i jest łatwy do zrozumienia i stosowania. System naliczeń przyjmuje dane „wstecz” (np spóźnione akty notarialne ze sprzedaży lokalu, poprawki błędnych danych o liczbie osób czy właściwe odczyty liczników) i sam wylicza i wystawia odpowiednie korekty. Powolność i częsta nieaktualność informacji, będąca charakterystyczna dla branży zarządzania nieruchomościami, przestaje być dzięki Weles3 problemem.

Ksiegowosc-212x150

System finansowo-księgowy

Weles3 posiada zintegrowany system finansowo-księgowy przystosowany do potrzeb zarządu nieruchomościami. System obsługuje także wystawianie faktur VAT i drukuje rejestry VATowskie. System integruje się z bankowymi systemami płatności masowych (współpracujemy z większością polskich banków), dzięki czemu można zaoszczędzić do 80% czasu pracy księgowych!

latwewdrozenie

Łatwość komunikacji

System oferuje forum dla właścicieli w nieruchomości i administratorów. Dzięki temu będą mogli Państwo szybciej reagować na potrzeby klientów a także przekazywać im informacje i komunikaty.

Online-225x150

Dostęp on-line dla właścicieli lokali

Każdy z właścicieli lokali w nieruchomości może otrzymać od Państwa login i hasło, dzięki któremu będzie mógł sprawdzać swoje rozrachunki przez internet. Dodatkowo będzie widział wystawianie mu dokumenty obciążeniowe, udostępniane mu materiały informacyjne (regulaminy, sprawozdania), głosowane uchwały, dane swoich lokali oraz dyskusje na forum. Dostęp internetowy, to mniej telefonów z pytaniami o rozrachunki oraz mocniejsze przywiązanie klienta do zarządcy.

Bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Nasze serwery znajdują się w jednej z najlepszych serwerowni w Europie, mają po kilka niezależnych źródeł zasilania i łącz internetowych. Dzięki temu szczycimy się świetnymi statystykami dostępu weryfikowanymi na bieżąco przez niezależną, zewnętrzną instytucję. Spełniamy z naddatkiem wymogi wysokiego poziomu bezpieczeństwa określonego w rozporządzeniu do ustawy o ochronie danych osobowych. Całość komunikacji z systemem jest szyfrowana za pomocą specjalnego, posiadanego przez nas certyfikatu SSL, a każdy z użytkowników systemu może wykonywać działania ściśle według nadanych mu uprawnień. Bazy danych są przez nas codziennie archiwizowane w 2 miejscach niezależnych geograficznie od samego serwera. Dzięki naszej wiedzy technicznej zapewniamy danym lepszą ochronę niż mogli by to Państwo zrealizować z „klasycznym” programem.

latwewdrozenie

Łatwy pierwszy krok

Program posiada szeroką, bogato ilustrowaną i uzupełnioną o filmy instruktażowe instrukcję użytkownika. Dodatkowo ‚tryb testowy’ pozwala na zabawę i naukę programu na rzeczywistych danych, bez obawy „popsucia czegoś”. To wraz z intuicyjnym, czytelnym interfejsem pozwala, nawet osobie nieobeznanej z komputerami, bardzo szybko obeznać się z programem.

wydruki

zaliczka

zgl

pldok

plwb

wlas

dok

naliczenia

fk